Дендрологічний парк

Дендрологічний парк «Ладижинський гай»

Вінницька область · 10 га · з 2012 р.

Дендрологічний парк «Ладижинський гай»
Фото: Wikimedia Commons «Ладижинський гай»

Про територію

Лади́жинський гай — дендрологічний парк місцевого значення в Україні. Розташований на території міста Ладижин Вінницької області.

Площа 10 га. Оголошений відповідно до рішення 11 сесії 6 скликання Вінницької обласної ради від 27.06.2012 р. Перебуває у віданні: Ладижинська міська рада.

Дендропарк створено з метою збереження і вивчення у спеціально створених умовах різноманітних видів дерев і чагарників та їх композицій для ефективного наукового, культурного, рекреаційного та іншого використання.

Текст за матеріалами статті «Ладижинський гай» у Вікіпедії, ліцензія CC BY-SA 4.0.

Як дістатися

Дендрологічний парк «Ладижинський гай» розташований у Вінницькій області (Вінницька область, м. Ладижин). Задайте точку призначення в навігаторі за координатами 48.68500, 29.23900.

Прокласти маршрут OpenStreetMap

Найближчі міста

  • Умань≈ 72 км
  • Вінниця≈ 83 км
  • Біла Церква≈ 140 км
  • Житомир≈ 179 км
  • Хмельницький≈ 184 км
  • Кам’янець-Подільський≈ 195 км

Відстань по прямій; дорогою буде більше.

Рейтинг і відгуки

Оцінка й відгуки відвідувачів доступні на Google Maps.
Дивитися на Google Maps

Часті питання

Де розташований Дендрологічний парк «Ладижинський гай»?

Дендрологічний парк «Ладижинський гай» — дендрологічний парк у Вінницькій області (Вінницька область, м. Ладижин). Координати: 48.6850, 29.2390.

Яка площа Дендрологічний парк «Ладижинський гай»?

Площа території — 10 га.

Коли створено Дендрологічний парк «Ладижинський гай»?

Статус або об’єкт було створено у 2012 році.

Який статус має Дендрологічний парк «Ладижинський гай»?

Дендрологічний парк. Дендропарки зазвичай відкриті для прогулянок у денний час; вартість квитків і години роботи варто уточнити в адміністрації.

Чи потрібен квиток або дозвіл для відвідування?

Дендропарки зазвичай відкриті для прогулянок у денний час; вартість квитків і години роботи варто уточнити в адміністрації. Точні умови, вартість і години роботи уточнюйте в адміністрації території перед поїздкою; у воєнний час можливі обмеження.

Поблизу

Парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Верхівський»
Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва

Парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Верхівський»

Вінницька область · 25 га

Регіональний ландшафтний парк «Немирівське Побужжя»
Регіональний ландшафтний парк

Регіональний ландшафтний парк «Немирівське Побужжя»

Вінницька область · 5 678 га

Парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Ободівський»
Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва

Парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Ободівський»

Вінницька область · 17 га

Національний природний парк «Кармелюкове Поділля»
Національний природний парк

Національний природний парк «Кармелюкове Поділля»

Вінницька область · 16 518 га

4,5 ★★★★⯪ (195)

Парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Немирівський»
Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва

Парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Немирівський»

Вінницька область · 85 га

Сокілецький парк
Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва

Сокілецький парк

Вінницька область · 30,4 га